About Us

Su ürünleri sektörüne DOĞAN SEAFOOD faaliyet alanlarını ve kapasitesini arttırmayı bu sektörün öncü ve büyük firmaları arasında yer almayı planlamıştır. Fethiye / Muğla merkezli şirketimizin; Keserli mevkii Yanıklar mahallesinde 1 Adet balık işleme tesisine sahip olup uzman kadrosu ile ulusal ve uluslararası pazarlarda yerini almaktadır.

Üretim kapasitesi 2500 – 3000 ton / yıl miktarında olup taze soğutulmuş bütün, temizlenmiş, fileto alabalık, çipura, levrek ve dondurulmuş bütün, temizlenmiş fileto alabalık, çipura, levrek ürünleri ve paketlenmesi. Marine tuzlu balık yumurtası soğutulmuş yada şoklanmış ürün paketlenmesi.

DOĞAN SEAFOOD Genel Müdürü 15 yıldır su ürünleri sektöründe farklı firmalarda Genel müdür, üretim müdürlüğü farklı pozisyonlarda görev almış; Profesyonelleşmiş kadrosu ile ve tecrübesiyle, en doğal ve sağlıklı balığı işleyip ve paketlenmesini sağlamıştır.

FİRMA ADI : DOĞAN SEAFOOD
FİRMA ADRESİ : Keserli Mevkii Yanıklar Mahallesi Fethiye – Muğla
TELEFON : +90 (252) 633 64 65
DETAY NO : 41B ve 38

TESİSİN FAALİYET ALANI : Taze soğutulmuş bütün, temizlenmiş, fileto alabalık, çipura, levrek ürünlrinin, üretimi ve paketlenmesi, Marine tuzlu balık yumurtası soğutulmuş yada şoklanmış ürün paketlenmesi ile buz imalatı.

5015